... tradice od roku 1835

Produkce

Tiskopisy, kotoučky, kancelářské papíry

KRPA FORM … pro každého máme něco!

Náš sortiment, který zahrnuje tiskopisy, kotoučky a kancelářské papíry, patří neodmyslitelně k současnému životnímu stylu. Setkáváme se s ním při provádění každodenních činností. Od bankovních výpisů, přes pokladní doklady či faktury až po běžný tisk či kopírování dokumentů.

Nabízíme široký výrobní program, vysokou kvalitu, komplexní a rychlé řešení pro všechny naše zákazníky.

Sortiment

  • Tiskopisy
    Obchodní tiskopisy s označením KRPAFORM pro Vás vyrábíme již více než 15 let. Značka KRPAFORM je garancí vysoké kvality. Naše tiskopisy mají široké uplatnění. Vyrobíme pro Vás faktury, dodací listy, objednávky, poštovní poukázky, průvodní doklady, diskrétní obálky, vstupenky, bankovní doklady a další tiskoviny. Vše dle Vašich potřeb. Zajistíme vícebarevný oboustranný potisk dle Vámi dodaných předloh popřípadě včetně grafického návrhu zpracovaného naším DTP studiem.
  • Kotoučky
    Papír v roli má dnes široké uplatnění v mnoha oborech jakými jsou například: obchod, zdravotnictví, finanční sektor, doprava, gastronomie, projektové kanceláře. V našem sortimentu naleznete kotoučky do pokladen a pokladních systémů, platebních terminálů, speciální kotouče pro průmyslové zpracování, kotouče pro dopravní společnosti (do tachografů a odbavovacích strojků), kotouče do bankomatů, parkovacích automatů, kotouče do plotterů a kopírek, faxové role. Samozřejmostí je potisk kotoučků. Počet barev není omezen. Můžete využít služeb našeho DTP studia, kde Vám zpracujeme grafický návrh.
  • Kancelářské papíry
    Kancelářské papíry pro každodenní použití. Jsou vhodné ke kopírování, pro tisk obchodních dopisů, reportů, nabídek, smluv a dalších dokumentů. Je možné je použít ve všech běžných druzích laserových kopírovacích strojů a tiskáren. Nabízíme kancelářské papíry v různých formátech, s různou gramáží, opacitou a bělostí.

více na krpa-form.cz

KRPA FORM, a.s.

Akciová společnost KRPA FORM navazuje na bohatou tradici Krkonošských papíren. V sortimentu společnosti naleznete tiskopisy a kotoučky pro širokou škálu použití a kancelářské papíry. Sídlo společnosti se nachází v Dolní Branné a zahrnuje i výrobní provoz v Hostinném.

www.krpa-form.cz

CZ EN DE
hledej:
nastavení cookies © KRPA Holding