... tradice od roku 1835

Produkce

Kancelářské a školní potřeby

Sortiment

 • Školní sešity
  Výroba školních sešitů má ve společnosti PAPÍRNY BRNO a.s. dlouholetou tradici. V současné době vyrábíme školní sešity z kvalitního recyklovaného nebo bezdřevého papíru. Standardně vyráběné školní sešity mají formát A4, A5 nebo A6; 10, 20, 40 nebo 60 listů a klasické druhy lineatury (linka, čtvereček). Motiv obálek je průběžně obměňován.
 • Záznamní knihy
  Záznamní knihy jsou vyráběny z kvalitního bezdřevého papíru, mají 100, 150, 180 nebo 200 listů a klasické druhy lineatury. Záznamní knihy jsou opatřeny vazbou V8 a mohou mít zakulacený hřbet a kapitálek (provedení Exclusive).
 • Poznámkové bloky
  Poznámkové bloky jsou vyráběny z recyklovaného nebo bezdřevého papíru, mají 50 nebo 70 listů a klasické druhy lineatury. Poznámkové bloky mohou být šité, lepené nebo spirálované.
 • Vinutá kartonáž
  Vinutou kartonáž představují vícevrstvé lepenkové obaly (bubny a kbelíky) s pevným dnem a odnímatelným víkem, které je možné opatřit firemními etiketami. Tyto produkty mohou sloužit k uchovávání rozličných materiálů, substancí a předmětů.
 • Plastové obaly
  Plastové obaly jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných surovin, mají Prohlášení o shodě dle zákona 22/1997 Sb. a jsou tedy zdravotně nezávadné a určené pro přímé balení potravin. V našem sortimentu najdete čtyřboké kelímky z PP, podložní misky z PP a dělené misky pro hotová jídla a mražené potraviny.
 • Knižní vazby
  Nabízíme zhotovení knižní vazby V8 z dodaných polotovarů:
  • potištěné ploché archy, které složíme, sneseme a dále zpracujeme do hotové knihy
  • složené složky, které sneseme a dále zpracujeme do hotové knihy
  • složené a snesené složky do knižního bloku, který dále zpracujeme do hotové knihy
  • natištěný a polaminovaný potah na desky v arších
 • Eurosada
  Eurosadu tvoří produkty s jednotným grafickým designem - mapou Evropy - a jsou to náhradní vložky do kroužkových záznamníků, záznamní knihy, lepené a spirálované bloky.
 • Zásobníky na známky
  Zásobníky na známky značky FILUX jsou ve společnosti PAPÍRNY BRNO a.s. vyráběny již od 60. let minulého století a vždy byly a dodnes jsou oblíbeny pro svou prověřenou kvalitu, vysoký standart provedení a vlastnosti, které maximálně ochraňují uchovávané známky. Proto zásobníky na známky FILUX používají filatelisté po celém světě.
 • Tisk
  Flexotiskový potisk je využíván například k potisku papírových obalů (na cukr, cement apod.) nebo balících papírů. Naše flexotisková linka je vybavena pro kontinuální potisk papírových materiálů ekologickými vodou ředitelnými barvami.
 • Polygrafické služby
  Polygrafické služby PAPÍRNY BRNO nabízejí plošný tisk papírových materiálů včetně následného zpracování.

více na papirnybrno.cz nebo krpa.sk

PAPÍRNY BRNO a.s.

PAPÍRNY BRNO a.s. je podnik s dlouholetou tradicí v oblasti výroby papírenského zboží pro školu a kancelář. Společnost neustále sleduje vývojové trendy ve svém oboru a snaží se na tyto trendy nejen reagovat, ale také je spoluvytvářet. Zvláště v novodobé historii společnosti se klade velký důraz na inovace ve výrobní technologii a nabízeném sortimentu.

www.papirnybrno.cz

KRPA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Společnost KRPA SLOVAKIA působí na slovenském trhu od roku 1991. Vydobyla si jedno z nejpřednějším míst na trhu dodávek kancelářských a školních potřeb. Orientuje se na prodej veškeré produkce výrobních závodů skupiny KRPA včetně hydroizolačních pásů. Firma sídlí v Bytči-Hrabové na Slovensku.

www.krpa.sk

CZ EN DE
hledej:
nastavení cookies © KRPA Holding